Türkiye Haberler

Bizim paraların kime gittiği belli oldu bunun haftada kazandığı parayı ben 10 ay kazanamam!

Survivor Evrim köşeyi döndü! Bu paraya kuyumcu dükkanı açar… Evrim’in Acun Medya’dan aldığı para dudak uçuklattı ‘Acun bi bizi zengin etmedin be’

survivor’dan elenen Evrim Keklik’in bölüm başına aldığı para ifşa oldu. Evrim’in haftada kazandığı parayı duyanlar kulaklarına inanamadı.
Survivor’ın en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Evrim Keklik, bu sefer konuşmaları ve paylaşımları ile değil aksine aldığı ücretle gündeme geldi. Aylardır Survivor All Star’da yarışan ve geçtiğimiz günlerde elenerek adaya ve hayallerine veda eden Evrim Türkiye’ye geri döndü.

Evrim’in ülkeye dönmesinden sonra iddialı yarışmacı hakkında öyle bir gerçek ifşa oldu ki herkesi şoke etti. İşte Evrim’in aldığı dudak uçuklatan ücret!

Acun Medya Evrim’i zengin etmiş
Survivor hayatı için çok zor yemek bile bulamıyoruz, yıkanmak imkansız diye yakınan yarışmacılar meğerse burada paraya para demiyormuş! Acun Medya’nın Survivor yarışmacıları için verdiği para ortaya çıktı. Duyanların inanamadığı ücret kısa sürede gündem oldu. İşte detaylar…

Ada hayatının çok zor olduğunu sürekli aç ve uykusuz kaldıklarını söyleyen yarışmacıların gerçek yüzü

ortaya çıktı!

Meğerse boşu boşuna sırf birinci olmak için bu kadar çileye katlanmıyorlarmış.

Ortaya atılan iddialara göre Acun Medya, Survivor yarışmacılarına öyle bir fiyat veriyor ki alınan ücretle bir ayda saray bile yapılır!
Survivor’ın iddialı yarışmacısı Evrim’in aldığı paranın ifşa olmasıyla birlikte tüm gerçek gün yüzüne çıktı.

Söylenenlere göre Evrim, Acun Medya’dan haftalık 22 bin lira alıyormuş!

Ayrıca reyting artıracak şeyler yaparsa da 25 ila 30 bin TL arasında ücreti değişiyormuş.

Ne diyelim ki zenginin parası yine züğürdün çenesini yordu…