Türkiye Haberler

Ünlü Oyuncumuzdan Kötü Haber Geldi

0 views
23 Aralık 2021 - 13:17
 

Oyunculuğu bırakarak vatan dışına yerleşen ve kendi lojistik firmasını kuran Tolga Karel, karıştığı kazada 4 bireyin ölümüne namacıyla bulunduğu amacıyla 110 sene hapsi dilenen tır şoförü ile alakalı konuşurken yaşadığı korkunç bir hadiyi paylaştı.

 

5 Nisan 2019’da Colorado’da yaşanan bir kazada freni boşalan tır, araçlara çarparak durabildi. Tırda başlayan yangının 28 araca sıçramasıyla 4 şahıs hayatını kaybetti. Tır şoförünün ise 110 sene hapis cezası istendi. Sosyal medyada konuşulan bu hadisela alakalı açıklamalar yapan Tolga Karel, geride bıraktığımız sene yaşadığı bir hadiyi da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

 

4 bireyin öldüğü kazadaki tır şoförü ile alakalı paylaşım yapan Karel, “Evet o kazada 4 şahıs hayatını kaybetti. Çocuk korktu, panik yaptı ve büyük ihtimalle kendini rampaya atamadı. Evet çok üzücü ama bu çocuk katil değil. O yalnızca işini yapıyordu” dedi. “Bakın ilk defa paylaşıyorum” diyerek 2020 senesinde ilk satın aldığı tırın otobanda seyir halindeyken küle döndüğü anları paylaştı.

 

Saniyeler içersinde araçtan çıkarak kurtulan Karel’in milyonluk tırı ise küle döndü. Instagram hesabında otobanda küle dönen tırına ait görüntüleri paylaşan Karel, “Sevmiyorum bu tür görüntüleri ama bu benim ilk tırımdı. Geçen sene temmuz ayı 2020.

 

Arizona’da frenlerim patladı. Tanrı korudu sağ tarafa kendimi zor attım. Saniyeler içersinde tırım, ilk göz ağrım gözlerimin önünde kül oldu. Tüm eşyalarım yandı, pasaportum her şeyim Arizona’da çölün ortasında bir başıma kaldım. Eğer yoğun bir trafik içersinde olsaydım ben de belki o çocukla aynı kaderi paylaşacaktım” ifadelerini kullandı.

 

Görüntüleri paylaştıktan sonra takipçilerinden onlarca mesaj alan Tolga Karel, yeni bir paylaşım daha yaparak “Sevgili dostlar bütün dualarınız amacıyla ebedi şükranlarımı iletiyorum hepinize. Ancak bu hadise geride bıraktığımız sene yaşandı. Yıl 2020. Yayınlamamın namacıylai ne yollardan geçtik ne ölümlerden döndük bilin istedim” dedi.

ozon tedavisi, antalya ozon tedavisi, ozon tedavisi antalya, antalya ozon tedavisi yapan yerler, kanın ozonla temizlenmesi istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı ankara spa, ankara masaj merkezi istanbul hurdacı, kadıköy hurdacı, bostancı hurdacı ankara diş tedavisi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.